Ak Parti İlçe Başkanı Çelmeli, Vatandaşları Ziyaret Etti.


​Konya'nın Bozkır ilçesinde yağan yoğun kar yağışından dolayı ilçeye bağlı Arslantaş mahallesinde 3 metrenin üzerinde kar yağışı gözlendi.Aslen kendisi de Bozkır Arslantaş mahalle doğumlu olan Ak Parti Bozkır İlçe Başkanı Memduh Çelmeli yoğun kar yağışı sonrası mahalleyi ve mahalle sakinlerini ziyaret etti. 
Mahalle içinde iki üc metrelik kar yığınları arasında haneleri tek tek ziyaret eden Çelmeli, mahalle sakinlerinden kar yağışından dolayı memnuniyetlerini sordu. Ziyaret edilen hanelerde oturan vatandaşlar "Allaha şükür halimizden memnunuz, ilçemiz ve mahallemiz uzun yıllardır böyle güzel bir rahmet görmedi. Nasipse bu bahar uzun süredir kuruyan pınarlarımız bereket fışkıracak" dediler.

Başkan Çelmeli yapmış olduğu açıklamada "İlçemize bağlı Arslantaş mahallemizde bir hane ziyareti geçirdik. Mahallemiz ev aralarındaki yollarda insan boyunu geçen yollardan ve çatılarını ve evlerinin boyunu dolduran kar yağışından memnunlar.

İlçemizde ve ülkemizde kar rabbimizin vermiş olduğu bir nimet olarak değerlendirilir, son günlerde sosyal medyada ve bazı medya platformlarında yoğun kar yağışını felaket olarak görmektedir. Ancak yöre halkımız ziyaretlerimizde yağan karın bereket olduğunu ve nasipse bu bahar suların çoğalacağını belirtti" dedi.
Ak Parti İlçe Başkanı Çelmeli, Vatandaşları Ziyaret Etti. Ak Parti İlçe Başkanı Çelmeli, Vatandaşları Ziyaret Etti. Reviewed by Bozkır Dernekleri on Ocak 18, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.